Zde si můžete v klidu prohlédnout, vše co jsem kdy nafotila, vytvořila, vymyslela. Je tu spoustu oblečení na malé panenky jako barbie, my scene, friends, flávas, simba, steffi love, sindy, tonner, shelly, missy milly, winx,moxie,evička, miminka baby born surprise, mini baby born, baby born, moxie,bratz, bratz babyz, bratz lil, bratz kidz, shelly, monster high, diva starz,ff, integrity, fashion, Kena, BJD, Paola Reina španělské panenky, lalaloopsy, My Little Ponny Equestria Girls, polly pocket, winx, miminka i různé neznačkové panenky.Nově také na mini i velké panenky LOL. Nejvíce najdete háčkované a trochu i šité modely. Všechny oblečky si vymýšlím bez popisu jen od oka pro radost nejen mou, ale hlavně mých dcer a v případě domluvy i dalších děvčátek :-) a třeba i dospěláků.....administraci
MAKOVÉ MLÉKO
100g máku, 1 litr vody


 
mák namočím přes noc do vody a druhý den po příchodu z práce dáme celé do mixéru, mixujeme cca 4 minuty na nejvyšší otáčky, poté přecedíme přes silonku nebo přes jemné sítko...chutná i samotné dobře, ještě lepší je s medem či mixovsaným banánem. Vylouhovaný mák vyhazuji. Barva je skoro bílá, pro ty, kdož pijí sojové a rýžové mléko to nebude žádný větší rozdíl chuti od těchto nápojů. U nás jsem se do tohoto pití pustila hlavně kvůli dceři, která nesmí mléko a v máku je spoustu vápníku, tak doufám, že jí tímto prospěji:-). Není to můj prvotní nápad, už jsem o tom slyšela dříve, teprve nedávno jsem se do toho pustila. Chci se podělit s ostatními.
makové mléko

makové mléko

nápoj s vápníkem
ŠŤÁVA  Z PLODŮ ČERNÉHO BEZU 
plody bezu dle vlastního uvážení, na 1 l šťávy 2 l vody, 20 g kyseliny citronové, kousek celé vanilky a skořice, několik hřebíčků, 70 dkg cukru krystalu.
bezinky odšťopkuji a prolisuji na lisu na ovoce, přileji vodu a dám kys. citronovou s kořením. Vařím 10 minut, pak po částech dávám cukr a vařím dalších 10 minut. Vyjmu koření a horkou šťávu dám do sklenic, uzavřu a otočím vzhůru do kýble s hadrem, aby se nerozbily lahve o sebe. Nechám tak vystydnout a ukládám v temnu.
Z dvojité dávky mi vyšla šťáva na 8 lahví od Jelcina, přesně ty lahve, co mám na fotce. V chladu a temnu mi vydrží uchovaná několik let. 
šťáva z černého

šťáva z černého

bezu
PEČENÝ ČAJ
2,5 kg ovoce(co zrovna je, nebo i něco, co jsme si předem zamrazili, neboť dozrává jindy)+ 1,25 kg cukru+ šťáva z 1 pomeranče a z 1 citronu.
Dát na hlubší plech či pekáč a péct v troubě hodinu, potom dávat do sklenic. Tato dávka vyjde na 8 sklenic stř. velikosti- od větší majolky.
V zimě po procházce venku, je to výborné: dáváme dle chuti do hrnečku lžičku až dvě, podle chuti a zalíváme horkou vodou jako čaj
na zimu

na zimu

pečený čaj
pečený čaj

pečený čaj

pečený ovocný čaj
BEZOVÁ ŠŤÁVA LIMONÁDA
5 květních úborů, 1/2 kg cukru, 1 nakrájený citron
na 5 litrovou láhev stačí toto množství, vše zalijeme vodou, povážeme celofánem, já klopím víčkem a nedozavírám..nechám týden ustát a každý den zamíchám. Po týdnu scedím,  vychladím a dle potřeby členů rodiny naředím na správnou sladkost:-)
bezová šťáva

bezová šťáva

z květů

Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v. administraci v 'Nastavení stránek'.administraci v 'Nastavení stránek' PŘEJI VÁM VŠEM PŘÍJEMNOU ZÁBAVU PŘI LISTOVÁNÍ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH O HÁČKOVÁNÍ, PANENKÁCH A KYTIČKÁCH... 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one